KUIP-11AT5-120
KUIP-11AT5-120 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=KUIP_KUGP_series_relay_datasheet&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції KUIP-11AT5-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUIP-11AT5-120 KUIP-11AT5-120 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_KUIP_KUGP_series_relay_datasheet_0811-735485.pdf General Purpose Relays DPDT TOP FLNG 120VAC