KUIP-11D13-24
KUIP-11D13-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=KUIP_KUGP_series_relay_datasheet&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays DPDT 5A 24VDC GEN PURPOSE RELAY.
Інші пропозиції KUIP-11D13-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUIP-11D13-24 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_KUIP_KUGP_series_relay_datasheet_0811-735482.pdf General Purpose Relays DPDT 5A 24VDC GEN PURPOSE RELAY