KUIP-14D55-24
KUIP-14D55-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=KUIP_KUGP_series_relay_datasheet&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 3PDT 10A 24VDC GEN PURPOSE RELAY.
Інші пропозиції KUIP-14D55-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUIP-14D55-24 KUIP-14D55-24 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_KUIP_KUGP_series_relay_datasheet_0811-735465.pdf General Purpose Relays 3PDT 10A 24VDC GEN PURPOSE RELAY