KUL-5D15D-12 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUL&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays SPDT 10A 12VDC LATCH RELAY.
Інші пропозиції KUL-5D15D-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUL-5D15D-12 KUL-5D15D-12 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KUL_0811-1135071.pdf General Purpose Relays SPDT 10A 12VDC LATCH RELAY