KUP-11A15-12
KUP-11A15-12 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_KUKUP_0811-712453.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DP PLN QC/SLDR 12VAC
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції KUP-11A15-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUP-11A15-12 KUP-11A15-12 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUKUP&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V