KUP-11AA5-120
KUP-11AA5-120 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_KUKUP_0811-718451.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPDT 10A 120VAC ENCLOSED RELAY
на замовлення 48 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції KUP-11AA5-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUP-11AA5-120 KUP-11AA5-120 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUKUP&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V