KUP-14A41-120
KUP-14A41-120 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUKUP&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 120V
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays Relay 3PDT 5A 120VAC 1.7KOhm Plain Case.
Інші пропозиції KUP-14A41-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUP-14A41-120 KUP-14A41-120 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KUKUP_0811-718719.pdf General Purpose Relays Relay 3PDT 5A 120VAC 1.7KOhm Plain Case