KUP-14A55-208
KUP-14A55-208 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUKUP&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 208V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 3PDT 5A 472Ohm ENCLOSED RELAY.
Інші пропозиції KUP-14A55-208
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUP-14A55-208 KUP-14A55-208 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KUKUP_0811-605310.pdf General Purpose Relays 3PDT 5A 472Ohm ENCLOSED RELAY