KUP-14D11-110
KUP-14D11-110 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUKUP&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 110V
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 3PDT 5A 110VDC ENCLOSED RELAY.
Інші пропозиції KUP-14D11-110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUP-14D11-110 KUP-14D11-110 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KUKUP_0811-712331.pdf General Purpose Relays 3PDT 5A 110VDC ENCLOSED RELAY