KUP-14D25-62
KUP-14D25-62 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUKUP&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 62V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 3PDT 10A 24VDC ENCLOSED RELAY.
Інші пропозиції KUP-14D25-62
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUP-14D25-62 KUP-14D25-62 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KUKUP_0811-605310.pdf General Purpose Relays 3PDT 10A 24VDC ENCLOSED RELAY