KUP-14D35F-110
KUP-14D35F-110 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_KUKUP_0811-712460.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays Relay3PDT 10A 110VDC 10KOhm Plain Case
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції KUP-14D35F-110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUP-14D35F-110 KUP-14D35F-110 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUKUP&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V