KUP-17A19-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUKUP&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 4PDT 10A 24VAC ENCLOSED RELAY.
Інші пропозиції KUP-17A19-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUP-17A19-24 KUP-17A19-24 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KUKUP_0811-712543.pdf General Purpose Relays 4PDT 10A 24VAC ENCLOSED RELAY