KUP-17D19-110
KUP-17D19-110 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_KUKUP_0811-718654.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays 4PDT 10A 110VDC ENCLOSED RELAY
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції KUP-17D19-110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUP-17D19-110 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUKUP&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 110V