KW4-39FAGA
KW4-39FAGA LUCKYLIGHT
KW4-39FxGA.pdf
Виробник: LUCKYLIGHT
Category: 7-segment LED displays
Description: Display: LED; 7-segment; 10mm; 0.39"; No.char: 4; yellow-green
Type of display: LED
Kind of display: 7-segment
Digit height: 10mm; 0.39"
Number of characters: 4
Colour: yellow-green
Luminosity: 9...18mcd
Common electrode: anode
Terminal pitch: 2.54mm
Dimensions: 40x12.6x7mm
Mounting: THT
Wavelength: 572nm
Operating current: 20mA
на замовлення 65 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: 7-segment LED displays, Description: Display: LED; 7-segment; 10mm; 0.39"; No.char: 4; yellow-green, Type of display: LED, Kind of display: 7-segment, Digit height: 10mm; 0.39", Number of characters: 4, Colour: yellow-green, Luminosity: 9...18mcd, Common electrode: anode, Terminal pitch: 2.54mm, Dimensions: 40x12.6x7mm, Mounting: THT, Wavelength: 572nm, Operating current: 20mA.