KX14-30K2DE
KX14-30K2DE JAE Electronics
5508-1170605.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 30P RECEPTACLE 2mm HEIGHT
на замовлення 178 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції KX14-30K2DE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX14-30K2DE KX14-30K2DE Виробник : JAE Electronics SJ037994.pdf Description: CONN RCPT 0.8MM 30POS SMD GOLD