Продукція > JAE ELECTRONICS > KX14-30K5D-E1000E
KX14-30K5D-E1000E JAE Electronics
pdf_download_exec.cfm?param=SJ037995.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 0.8MM 30POS SMD GOLD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 30P 2R RECPT 0.8MM 0.5A 6.55MM HEIGHT.
Інші пропозиції KX14-30K5D-E1000E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
KX14-30K5D-E1000E KX14-30K5D-E1000E Виробник : JAE Electronics pdf_download_exec.cfm?param=SJ037995.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 30P 2R RECPT 0.8MM 0.5A 6.55MM HEIGHT