KX14-40K2D-RE
KX14-40K2D-RE JAE Electronics
5508-1170605.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.8MM 40P RECEP R/A
на замовлення 84 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 40POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.031" (0.80mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, 6mm, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції KX14-40K2D-RE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX14-40K2D-RE KX14-40K2D-RE Виробник : JAE Electronics KX14-50K2D-RE.pdf Description: CONN RCPT 40POS SMD GOLD
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, 6mm