Продукція > JAE ELECTRONICS > KX14-80K8D-E650E
KX14-80K8D-E650E JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 0.8MM 80POS SMD GOLD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 80P 2R RECPT 0.8MM 0.5A 9.55MM HEIGHT.
Інші пропозиції KX14-80K8D-E650E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
KX14-80K8D-E650E KX14-80K8D-E650E Виробник : JAE Electronics jaeis01326-1.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 80P 2R RECPT 0.8MM 0.5A 9.55MM HEIGHT