KX14-20K2DE
KX14-20K2DE JAE Electronics
KX14,15_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 20POS SMD GOLD
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.140" (3.55mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, 6mm
Number of Rows: 2
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 20POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.140" (3.55mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, 6mm, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції KX14-20K2DE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX14-20K2DE Виробник : JAE Electronics 5508-1170605.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 20P RECEPTACLE 2mm HEIGHT