KX15-100K4DE
KX15-100K4DE JAE Electronics
5508-1170605.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.8MM 100P PLUG
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 100POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 100, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.226" (5.74mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 6mm, 9mm, 12mm, 15mm, 18mm, Part Status: Not For New Designs, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції KX15-100K4DE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX15-100K4DE KX15-100K4DE Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66592&ext_no=04&_lang=en Description: CONN PLUG 100POS SMD GOLD
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.226" (5.74mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 6mm, 9mm, 12mm, 15mm, 18mm