KX15-160NLNL
KX15-160NLNL JAE Electronics
5508-1170605.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 160p SMT Plug PCB to PCB .8mm
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 160POS R/A SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 160, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.226" (5.74mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції KX15-160NLNL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX15-160NLNL KX15-160NLNL Виробник : JAE Electronics KX14,15_Series.pdf Description: CONN PLUG 160POS R/A SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 160
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.226" (5.74mm)