KX15-20K2DE
KX15-20K2DE JAE Electronics
KX15-xxxK2DxE.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.8MM 20POS SMD GOLD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 20P PLUG 2mm HEIGHT.
Інші пропозиції KX15-20K2DE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX15-20K2DE KX15-20K2DE Виробник : JAE Electronics 5508.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 20P PLUG 2mm HEIGHT