KX15-20K3DE
KX15-20K3DE JAE Electronics
KX14,15_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 20POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Solder Retention
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.187" (4.75mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 17mm
Number of Rows: 2
на замовлення 53 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 20POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.187" (4.75mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 17mm, Number of Rows: 2.