Продукція > JAE ELECTRONICS > KX15-20KLDL-E1000E
KX15-20KLDL-E1000E
KX15-20KLDL-E1000E JAE Electronics
5508.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 20P Plug Str 0.5mm Floating
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 20POS R/A SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 20, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.226" (5.74mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX15-20KLDL-E1000E Виробник : JAE Electronics KX14,15_Series.pdf Description: CONN PLUG 20POS R/A SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide, Solder Retention
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 20
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.226" (5.74mm)