KX15-20KLDLE
KX15-20KLDLE JAE Electronics
5508.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 20P RT ANGLE PLUG 5.75mm HEIGHT
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції KX15-20KLDLE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX15-20KLDLE KX15-20KLDLE Виробник : JAE Electronics SJ038123.pdf Description: CONN PLUG 0.8MM 20POS R/A SMD AU