Продукція > JAE ELECTRONICS > KX15-30K2D-E1000E
KX15-30K2D-E1000E JAE Electronics
pdf_download_exec.cfm?param=SJ037325.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.8MM 30POS SMD GOLD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 30P 2R PLUG 0.8MM 0.5A 3.75MM HEIGHT.
Інші пропозиції KX15-30K2D-E1000E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
KX15-30K2D-E1000E KX15-30K2D-E1000E Виробник : JAE Electronics 5508.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 30P 2R PLUG 0.8MM 0.5A 3.75MM HEIGHT