KX15-30K3DE
KX15-30K3DE JAE Electronics
KX14,15_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 30POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Solder Retention
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.167" (4.25mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 17mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 30POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 30, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.167" (4.25mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 17mm, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції KX15-30K3DE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX15-30K3DE KX15-30K3DE Виробник : JAE Electronics 5508.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Plug 0.8MM 30P STR