KX15-30KLDLE
KX15-30KLDLE JAE Electronics
5508.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 30P RT ANGLE PLUG 5.75mm HEIGHT
на замовлення 204 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції KX15-30KLDLE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX15-30KLDLE KX15-30KLDLE Виробник : JAE Electronics SJ038123.pdf Description: CONN PLUG 0.8MM 30POS R/A SMD AU