KX15-40K3DE
KX15-40K3DE JAE Electronics
KX14,15_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Solder Retention
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.187" (4.75mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 17mm
Number of Rows: 2
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.187" (4.75mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 17mm, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції KX15-40K3DE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX15-40K3DE Виробник : JAE KX14,15_Series.pdf 05+
на замовлення 146 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
KX15-40K3DE KX15-40K3DE Виробник : JAE Electronics 5508.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 0.8MM 40P PLUG