KX15-40K4D-RE
KX15-40K4D-RE JAE Electronics
5508-1170605.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 40P PLUG W/POLIARIZATION KEY
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.226" (5.74mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 6mm, 9mm, 12mm, 15mm, 18mm, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції KX15-40K4D-RE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX15-40K4D-RE KX15-40K4D-RE Виробник : JAE Electronics KX14,15_Series.pdf Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.226" (5.74mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 6mm, 9mm, 12mm, 15mm, 18mm