Продукція > JAE ELECTRONICS > KX15-40KLDL-VI-E1000E
KX15-40KLDL-VI-E1000E JAE Electronics
?topics_id=66573&ext_no=04&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 40POS R/A SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 40
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS R/A SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 40, Pitch: 0.031" (0.80mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.