KX15-50K2DE
KX15-50K2DE JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 50POS SMD GOLD
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 50
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.148" (3.75mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 4mm, 7mm, 10mm, 13mm, 16mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 50POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 50, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.148" (3.75mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 4mm, 7mm, 10mm, 13mm, 16mm, Number of Rows: 2.