Продукція > JAE ELECTRONICS > KX15-50K3D-E1000E
KX15-50K3D-E1000E JAE Electronics
pdf_download_exec.cfm?param=SJ038088.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.8MM 50POS SMD GOLD
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 50P 2R PLUG 0.8MM 0.5A 4.75MM HEIGHT.
Інші пропозиції KX15-50K3D-E1000E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
KX15-50K3D-E1000E KX15-50K3D-E1000E Виробник : JAE Electronics 5508.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 50P 2R PLUG 0.8MM 0.5A 4.75MM HEIGHT