KX15-50K4DE
KX15-50K4DE JAE Electronics
KX14,15_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 50POS SMD GOLD
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 50
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.226" (5.74mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 6mm, 9mm, 12mm, 15mm, 18mm
Number of Rows: 2
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 50POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 50, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.226" (5.74mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 6mm, 9mm, 12mm, 15mm, 18mm, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції KX15-50K4DE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX15-50K4DE KX15-50K4DE Виробник : JAE Electronics 5508.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 0.8MM 50P PLUG