Продукція > JAE ELECTRONICS > KX15-50KLDL-E1000E
KX15-50KLDL-E1000E
KX15-50KLDL-E1000E JAE Electronics
KX14,15_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 50POS R/A SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide, Solder Retention
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 50
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.226" (5.74mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
Написати відгук
Description: CONN PLUG 50POS R/A SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 50, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.226" (5.74mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.