Продукція > JAE ELECTRONICS > KX15-50KLNL-E1000
KX15-50KLNL-E1000 JAE Electronics
pdf_download_exec.cfm?param=SJ030357.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.8MM 50POS R/A SMD AU
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 50P Plug R/A 0.8mm.
Інші пропозиції KX15-50KLNL-E1000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX15-50KLNL-E1000 Виробник : JAE Electronics 5508.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 50P Plug R/A 0.8mm