Продукція > JAE ELECTRONICS > KX15-80K4D-E1000E
KX15-80K4D-E1000E JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.8MM 80POS SMD GOLD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 80P 2R PLUG 0.8MM 0.5A 5.75MM HEIGHT.
Інші пропозиції KX15-80K4D-E1000E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX15-80K4D-E1000E KX15-80K4D-E1000E Виробник : JAE Electronics 5508.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 80P 2R PLUG 0.8MM 0.5A 5.75MM HEIGHT