Продукція > JAE ELECTRONICS > KX15-80KLDL-E1000E
KX15-80KLDL-E1000E JAE Electronics
pdf_download_exec.cfm?param=SJ038123.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.8MM 80POS SMD GOLD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 80P Plug R/A 0.8mm.
Інші пропозиції KX15-80KLDL-E1000E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX15-80KLDL-E1000E Виробник : JAE Electronics 5508-1170605.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 80P Plug R/A 0.8mm