KX25-100P-LT-H1
KX25-100P-LT-H1 JAE Electronics
J101386-1133521.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 100P PIN 0.8mm R/A THROUGH HOLE
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX25-100P-LT-H1 Виробник : JAE Electronics pdf_download_exec.cfm?param=SJ101386.pdf Description: CONN BRD-BRD 100POS 0.8MM