KXOB22-01X8F
KXOB22-01X8F ANYSOLAR Ltd
KXOB22-01X8F%20DATA%20SHEET%2020171129.pdf
Виробник: ANYSOLAR Ltd
Description: MONOCRYSTALLINE SOLAR CELL 4.7V
Packaging: Tube
Package / Case: Cell (8)
Size / Dimension: 0.866" L x 0.276" W x 0.074" H (22.00mm x 7.00mm x 1.80mm)
Type: Monocrystalline
Voltage @ Pmpp: 3.4 V
Current @ Pmpp: 3.8 mA
Part Status: Obsolete
Voltage - Open Circuit: 4.7 V
Current - Short Circuit (Isc): 4.4 mA
Написати відгук
Description: MONOCRYSTALLINE SOLAR CELL 4.7V, Packaging: Tube, Package / Case: Cell (8), Size / Dimension: 0.866" L x 0.276" W x 0.074" H (22.00mm x 7.00mm x 1.80mm), Type: Monocrystalline, Voltage @ Pmpp: 3.4 V, Current @ Pmpp: 3.8 mA, Part Status: Obsolete, Voltage - Open Circuit: 4.7 V, Current - Short Circuit (Isc): 4.4 mA.