KXOB22-04X3
KXOB22-04X3 ANYSOLAR Ltd
KXOB22-04X3F%20DATA%20SHEET%2020171129.pdf
Виробник: ANYSOLAR Ltd
Description: MONOCRYSTALLINE SOLAR CELL 1.89V
Packaging: Tube
Package / Case: Cells
Size / Dimension: 0.866" L x 0.276" W x 0.074" H (22.00mm x 7.00mm x 1.80mm)
Type: Monocrystalline
Voltage @ Pmpp: 1.5 V
Current @ Pmpp: 13.38 mA
Part Status: Obsolete
Voltage - Open Circuit: 1.89 V
Current - Short Circuit (Isc): 15 mA
Написати відгук
Description: MONOCRYSTALLINE SOLAR CELL 1.89V, Packaging: Tube, Package / Case: Cells, Size / Dimension: 0.866" L x 0.276" W x 0.074" H (22.00mm x 7.00mm x 1.80mm), Type: Monocrystalline, Voltage @ Pmpp: 1.5 V, Current @ Pmpp: 13.38 mA, Part Status: Obsolete, Voltage - Open Circuit: 1.89 V, Current - Short Circuit (Isc): 15 mA.