Продукція > BQ CABLE > KYNAR30AWG50MGY
KYNAR30AWG50MGY
KYNAR30AWG50MGY BQ CABLE
KYNAR30AWG.pdf
Виробник: BQ CABLE
Category: Single Core Cable - Solid
Description: Wire; 30AWG; wire; Cu; PVDF; grey; 300V; 50m; 1x30AWG; Kynar 460
Kind of core: Cu; silver plated
Trade name: Kynar 460
Wire insulation material: PVDF
Core structure: wire
Operating temperature: -30...135°C
Cable external diameter: 0.5mm
Number of cores: 1
Cable structure: 1x30AWG
Core diameter: 30AWG
Package contents: 50m
Cable application: for wrapped connections
Rated voltage: 0.3kV
Type of wire: assembly
Insulation colour: grey
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Single Core Cable - Solid, Description: Wire; 30AWG; wire; Cu; PVDF; grey; 300V; 50m; 1x30AWG; Kynar 460, Kind of core: Cu; silver plated, Trade name: Kynar 460, Wire insulation material: PVDF, Core structure: wire, Operating temperature: -30...135°C, Cable external diameter: 0.5mm, Number of cores: 1, Cable structure: 1x30AWG, Core diameter: 30AWG, Package contents: 50m, Cable application: for wrapped connections, Rated voltage: 0.3kV, Type of wire: assembly, Insulation colour: grey.