Продукція > BQ CABLE > KYNAR30AWG50MYL
KYNAR30AWG50MYL
KYNAR30AWG50MYL BQ CABLE
KYNAR30AWG.pdf
Виробник: BQ CABLE
Category: Single Core Cable - Solid
Description: Wire; 30AWG; wire; Cu; PVDF; yellow; 300V; 50m; 1x30AWG; Kynar 460
Wire insulation material: PVDF
Insulation colour: yellow
Rated voltage: 0.3kV
Operating temperature: -30...135°C
Cable external diameter: 0.5mm
Cable structure: 1x30AWG
Package contents: 50m
Cable application: for wrapped connections
Trade name: Kynar 460
на замовлення 27 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Single Core Cable - Solid, Description: Wire; 30AWG; wire; Cu; PVDF; yellow; 300V; 50m; 1x30AWG; Kynar 460, Type of wire: assembly, Core structure: wire, Kind of core: Cu; silver plated, Number of cores: 1, Core diameter: 30AWG, Wire insulation material: PVDF, Insulation colour: yellow, Rated voltage: 0.3kV, Operating temperature: -30...135°C, Cable external diameter: 0.5mm, Cable structure: 1x30AWG, Package contents: 50m, Cable application: for wrapped connections, Trade name: Kynar 460.