L-05B5N1KV6T
L-05B5N1KV6T Johanson Technology Inc.
jti-cat-rf-ind.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 5.1NH 300MA 550 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L-05B5N1KV6T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-05B5N1KV6T L-05B5N1KV6T Виробник : Johanson Technology jti-cat-rf-ind-844822.pdf Fixed Inductors 5.1nH 10%