L-05B6N8KV6T
L-05B6N8KV6T Johanson Technology Inc.
jti-cat-rf-ind.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 6.8NH 250MA 700 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L-05B6N8KV6T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-05B6N8KV6T L-05B6N8KV6T Виробник : Johanson Technology jti-cat-rf-ind-844822.pdf Fixed Inductors 6.8nH 10%