Продукція > VISHAY > L-0603MR510FGTF
L-0603MR510FGTF
L-0603MR510FGTF Vishay
lns.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 0.51 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±300ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук