L-07C6N2SV6T
L-07C6N2SV6T Johanson Technology
jti-cat-rf-ind-844822.pdf
Виробник: Johanson Technology
Fixed Inductors 6.2nH 3%
на замовлення 23735 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.2NH 300MA 300 MOHM.
Інші пропозиції L-07C6N2SV6T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-07C6N2SV6T L-07C6N2SV6T Виробник : Johanson Technology Inc. jti-cat-rf-ind.pdf Description: FIXED IND 6.2NH 300MA 300 MOHM