L-07C7N5KV6T Johanson Technology Inc.
jti-cat-rf-ind.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 7.5NH 250MA 870 MOHM
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L-07C7N5KV6T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-07C7N5KV6T L-07C7N5KV6T Виробник : Johanson Technology jti-cat-rf-ind-844822.pdf Fixed Inductors 7.5nH 10%