L-07W13NGV4T
L-07W13NGV4T Johanson Technology Inc.
jti-cat-ww-ind.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 13NH 560MA 210 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L-07W13NGV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-07W13NGV4T L-07W13NGV4T Виробник : Johanson Technology johanson_jtins00019_1-1746979.pdf RF Inductors - SMD 13nH 2%