L-07W1N8SV4T
L-07W1N8SV4T Johanson Technology Inc.
jti-cat-ww-ind.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 1.8NH 1.04A 70 MOHM
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції L-07W1N8SV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-07W1N8SV4T L-07W1N8SV4T Виробник : Johanson Technology JTI-CAT-2015-541031.pdf Fixed Inductors 1.8nH 3%